PC (Plain Catgut)

425.00
грн.
35.4 грн/шт

Хірургічний шовний матеріал з кетгуту - це стерильний хірургічний моноволоконний шовний матеріал, що розсмоктується, виготовлений з очищеної сполучної тканини (мостієвий колаген), що отримується або з серозального шару яловичини (бичачий), або з підслизового волоконного шару кишечника вівці (овечий). Шовний матеріал RTmED® Plain Catgut піддається хромізації і обробляється гліцерином.

Характеристика
Колір: прозорий.
Розмір USP: 7.0 - 2

Переваги
1. Висока міцність на розрив
2. Відмінні характеристики маніпуляції
3. Мінімальна реакція тканин
4. Рівномірне розсмоктування

Показання
Шовні матеріали RTmED® Plain Catgut призначені для використання в загальній хірургії. Plain Catgut підходить для використання в хірургічній практиці з м'якими тканинами та для лігування, включно з використанням для офтальмологічних процедур, шлунково-кишкових, стоматологічних та гінекологічних, за виключенням використання для серцево-судинних та неврологічних тканин.
Шовний матеріал RTmED® Plain Catgut розсмоктується, і не призначений для процедур, де необхідне тривале утримання за допомогою шва.

Властивості
Кетгутові шовні матеріали володіють високою початковою міцністю на розрив, яка зберігається до 30 днів. Процес розсмоктування завершується приблизно через 60-70 днів.

Стерилізація
Гамма-випромінювання

Аналоги
ГОЛНІТ (Кетгут), SOFTCAT (Софткат), RESOCAT (Резокат), CATGUT (Кетгут)
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя*
Телефон*
Місто*
Адреса*
Payment method
Made on
Tilda